Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Redakcja

PlacówkaRedaktorzy
Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 Fryzjersko-Kosmetyczna
Kazimierz Łepek
Branżowa Szkoła I stopnia nr 10 Mechaniczna
Ewa Ankiewicz-Jasińska
Branżowa Szkoła I stopnia nr 11 Mechaniczno-Elektryczna
Zbigniew Marolewski
Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 Samochodowa
Leszek Łuczak
Branżowa Szkoła I stopnia nr 13 Spożywcza
Maria Straszewska
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 Elektryczna
Maciej Cierzniewski
Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 Budowlana
Beata Polasik
Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Poligraficzna
Iwona Drozdowska
Branżowa Szkoła I stopnia nr 5
Robert Kiełkowski
Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 Specjalna
Piotr Wicher
Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Elektroniczna
Joanna Lubiewska
Halina Paliwoda
Branżowa Szkoła I stopnia nr 8 Gastronomiczna
 
Branżowa Szkoła I stopnia nr 9
Anna Lelewska
Anna Mirowska
Bursa nr 1
Maria Konarzewska
Bursa nr 2
Magdalena Auguścik-Kowalska
Katarzyna Waszczyńska
Marzena Nowak
Bursa nr 3
Alicja Pućka
Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Joanna Gumienik
Bydgoskie Biuro Finansów Oświaty
Natalia Michalczak
Adam Gregrowicz
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne
Grażyna Przybylska
Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1
Zbigniew Marolewski
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1
Zbigniew Marolewski
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2
Roman Wojtkiewicz
Gimnazjum dla Dorosłych
Krzysztof Wolski
Gimnazjum nr 17
Katarzyna Rakoca
Gimnazjum nr 3
Ilona Wierzbicka
Gimnazjum nr 35
Maciej Cierzniewski
Gimnazjum nr 46
Sławomir Giemza
Gimnazjum nr 47
Tomasz Izajasz
Gimnazjum nr 48
Agata Swobodzińska
Gimnazjum nr 49
Leszek Siekierski
Gimnazjum nr 50
Adrian Sajna
Gimnazjum nr 51
Beata Wiśniewska
Gimnazjum nr 52
Anna Banachowicz
I Liceum Ogólnokształcące
Grażyna Przybylska
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kazimierz Łepek
II Liceum Ogólnokształcące
Sławomir Giemza
III Liceum Ogólnokształcące
Tomasz Izajasz
Internat
Tadeusz Rybski
Internat Zespołu Szkół Drzewnych
Robert Kiełkowski
Internat Zespołu Szkół Elektronicznych
Joanna Lubiewska
Halina Paliwoda
IV Liceum Ogólnokształcące
Agata Swobodzińska
IV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Roman Wojtkiewicz
IX Liceum Ogólnokształcące
Katarzyna Rakoca
Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy
Łukasz Kosiński
Maria Menka
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1
Joanna Kwiatkowska 
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
Mirosława  Jurgiel
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3
Iwona Wasilewska
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4
Karolina Rogalska
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5
Hanna Grześkowiak 
Młodzieżowy Dom Kultury nr 6
Bartosz Budziak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
Lilianna Dalecka
Pałac Młodzieży
Joanna Busz
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
Magdalena Urbańska-Huk 
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2
Hanna Łyszkiewicz-Krupa
Przedszkole nr 11
Ilona Klinikowska
Przedszkole nr 12 "Sówka"
Grażyna Bruska
Róża Antoniak-Dawidowicz
Przedszkole nr 16
Hanna Ciołek
Przedszkole nr 18
Barbara Konowalska
Przedszkole nr 19
Bożena Hilińska
Przedszkole nr 20
Violetta  Hermanowska
Przedszkole nr 22
Ewa Jankowska
Przedszkole nr 24
Zdzisława Pinkowska
Przedszkole nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem"
Edyta Pawlisch-Zarzycka
Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota"
Beata Witkowska
Małgorzata Ossendowska
Przedszkole nr 31
Lilianna Dalecka
Przedszkole nr 33 "Jacek i Agatka"
Hanna Górska
Beata Braciszewska
Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy"
Magda Murawska
Ewa Tomasik
Przedszkole nr 39 "Sto Pociech"
Lidia Poterek
Małgorzata Kowalska
Bogumiła Podgórska
Przedszkole nr 4
Renata Wądołowska
Dorota Stolarska
Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika""
Małgorzata Gałowicz
Przedszkole nr 46
Hanna Piasecka
Przedszkole nr 48 "Pod Sosnami"
Monika Chisińska
Lilianna Gaszak
Przedszkole nr 49
Katarzyna Lisiak
Przedszkole nr 57 "Pluszowy Miś"
Lidia Pniewska
Jolanta Szczepańska
Przedszkole nr 58
Alina Mazurek
Katarzyna Bagniewska
Jolanta Zimnoch
Przedszkole nr 59
Magdalena Olędzka
Przedszkole nr 6
Ewa Ochocińska
Eugeniusz Sobieraj
Przedszkole nr 61 Integracyjne
Marta Bublik
Joanna Straszewska
Przedszkole nr 66
Alina Nejman
Przedszkole nr 68 "Wesołe Smyki"
Beata Kwiatkowska
Przedszkole nr 7
Danuta Łońska
Przedszkole nr 70 "Stokrotka"
Małgorzata Kizielewicz
Przedszkole nr 80 "Królestwo Maciusia"
Irena Serlikowska
Katarzyna Janicka
Przedszkole nr 9
Aleksandra Janiszewska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3
Tadeusz Rybski
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Tomasz Lemański
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
Krzysztof Wolski
Szkoła Podstawowa nr 1 Specjalna
Maria Kruszyna
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi
Zofia Łukowska
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
Aleksandra Tarczyńska-Pajor
Szkoła Podstawowa nr 13
Lilianna Dalecka
Szkoła Podstawowa nr 14
Agnieszka Różycka
Szkoła Podstawowa nr 15
Witold Kokot
Tomasz Gadziński
Szkoła Podstawowa nr 16
Bartosz Budziak
Szkoła Podstawowa nr 17
Marta Szałygo
Szkoła Podstawowa nr 18
Ewa Ochocińska
Eugeniusz Sobieraj
Szkoła Podstawowa nr 19
Ewa Wąsik
Szkoła Podstawowa nr 2
Magdalena Kałdan
Szkoła Podstawowa nr 20
Aneta Kranc
Szkoła Podstawowa nr 22
Renata Wądołowska
Dorota Stolarska
Szkoła Podstawowa nr 23 Specjalna
Joanna Bross
Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi
Joanna Cieślewicz
Szkoła Podstawowa nr 26
Hanna Piasecka
Szkoła Podstawowa nr 27
Szymon Targowski
Szkoła Podstawowa nr 28
Izabela Zwierzchowska
Szkoła Podstawowa nr 30
Iwona Zbyszyńska
Szkoła Podstawowa nr 31
Marzena Marynowska
Szkoła Podstawowa nr 32
Lucyna Dunst
Szkoła Podstawowa nr 34
Anna Kryniecka
Szkoła Podstawowa nr 35
Iwona Malicka
Szkoła Podstawowa nr 36
Aleksandra Gawryszewska
Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi
Beata Szymańska
Marek Dobucki
Szkoła Podstawowa nr 38
Bartosz Budziak
Szkoła Podstawowa nr 4
Piotr Wandel
Szkoła Podstawowa nr 40
Maryla Stolarczuk
Szkoła Podstawowa nr 41
Andrzej Kowalewski
Szkoła Podstawowa nr 43
Arnold Itrich
Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego
Karolina Kowalska
Szkoła Podstawowa nr 45
Danuta Łońska
Szkoła Podstawowa nr 46
Anna Brzostek
Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Tomasz Wierzewski
Robert Woźniak
Szkoła Podstawowa nr 48
Małgorzata Pinkoś
Piotr Żłobinski
Sebastian Nowak
Ewa Makowska
Szkoła Podstawowa nr 51
Tadeusz Rybski
Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna dla Uczniów Niedostosowanych Społecznie oraz z Zaburzeniami Zachowania w Bydgoszczy
Joanna Gumienik
Szkoła Podstawowa nr 56
Dariusz Sitkowski
Katarzyna Chylińska
Szkoła Podstawowa nr 57
Danuta Górska
Szkoła Podstawowa nr 58
Janusz Rafał Bielewicz
Szkoła Podstawowa nr 60
Marcin Szpot
Szkoła Podstawowa nr 61
Zdzisława Pinkowska
Szkoła Podstawowa nr 62
Iwona Wasilewska
Szkoła Podstawowa nr 63
Krystyna Sajdak
Szkoła Podstawowa nr 64
Wiesława Kerl
Szkoła Podstawowa nr 65
Katarzyna Plewa
Janusz Popielewski
Szkoła Podstawowa nr 66
Małgorzata Nosowska
Szkoła Podstawowa nr 67
Michał Dropiewski
Szkoła Podstawowa nr 9
Hanna Wojciechowska-Świeciak
Szkoła Policealna nr 1 Fryzjersko-Kosmetyczna
Kazimierz Łepek
Szkoła Policealna nr 2 Medyczno-Społeczna
Marzena Czechumska
Aldona Sobień
Szkoła Policealna nr 3 Budowlana
Beata Polasik
Szkoła Policealna nr 4 Zarządzania i Finansów dla Dorosłych
Roman Wojtkiewicz
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1
Maria Kruszyna
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
Joanna Bross
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3
Tadeusz Rybski
Technikum Budowlane
Beata Polasik
Technikum Chemiczne
Iwona Drozdowska
Technikum Drzewne
Robert Kiełkowski
Technikum Ekonomiczne nr 1
Roman Wojtkiewicz
Technikum Elektroniczne
Joanna Lubiewska
Halina Paliwoda
Technikum Elektryczno-Energetyczne
Maciej Cierzniewski
Technikum Fryzjerskie
Kazimierz Łepek
Technikum Gastronomiczne nr 1
 
Technikum Handlowe
Anna Mirowska
Technikum Mechaniczne nr 1
Ewa Ankiewicz-Jasińska
Technikum Mechaniczne nr 2
Zbigniew Marolewski
Technikum Samochodowe
Leszek Łuczak
Technikum Spożywcze
Maria Straszewska
V Liceum Ogólnokształcące
Leszek Siekierski
VI Liceum Ogólnokształcące
Adrian Sajna
VI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Zbigniew Marolewski
VII Liceum Ogólnokształcące
Beata Wiśniewska
VII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Krzysztof Wolski
VIII Liceum Ogólnokształcące
Marzena Czechumska
Aldona Sobień
Warsztaty szkolne
Halina Paliwoda
Warsztaty szkolne
Robert Kiełkowski
Warsztaty szkolne
Beata Polasik
Warsztaty szkolne
Joanna Lubiewska
Leszek Łuczak
Warsztaty szkolne
 
XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Anna Banachowicz
XII Liceum Ogólnokształcące
Maryla Stolarczuk
XIII Liceum Ogólnokształcące
Ilona Wierzbicka
XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Karolina Kowalska
XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących
Sebastian Nowak
Ewa Makowska
Małgorzata Pinkoś
Piotr Żłobinski
XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne
Joanna Cieślewicz
Zespół Szkół Budowlanych
Beata Polasik
Adam Gregrowicz
Janusz Popielewski
Zespół Szkół Chemicznych
Iwona Drozdowska
Zespół Szkół dla Dorosłych
Krzysztof Wolski
Zespół Szkół Drzewnych
Robert Kiełkowski
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
Roman Wojtkiewicz
Zespół Szkół Elektronicznych
Joanna Lubiewska
Halina Paliwoda
Zespół Szkół Gastronomicznych
Małgorzata Borowik-Górna
Zespół Szkół Handlowych
Anna Mirowska
Zespół Szkół i Placówek nr 1
Iwona Wasilewska
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1
Ewa Ankiewicz-Jasińska
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2
Zbigniew Marolewski
Ryszard Lewandowski
Zespół Szkół Medycznych
Aldona Sobień
Marzena Czechumska
Zespół Szkół nr 1
Kazimierz Łepek
Zespół Szkół nr 12
Maciej Cierzniewski
Zespół Szkół nr 16
Bartosz Budziak
Zespół Szkół nr 18
Renata Wądołowska
Dorota Stolarska
Zespół Szkół nr 19
Joanna Cieślewicz
Zespół Szkół nr 24
Maryla Stolarczuk
Zespół Szkół nr 29
Janusz Popielewski
Lilianna Dalecka
Zespół Szkół nr 30 Specjalnych
Maria Kruszyna
Zespół Szkół nr 31 Specjalnych
Joanna Bross
Zespół Szkół nr 32
Beata Mazur
Zdzisława Pinkowska
Zespół Szkół nr 34
Hanna Piasecka
Zespół Szkół nr 35
Ilona Wierzbicka
Zespół Szkół nr 4
Katarzyna Rakoca
Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
Karolina Kowalska
Zespół Szkół nr 6
Danuta Łońska
Wojciech Murawski
Zespół Szkół nr 7
Małgorzata Pinkoś
Piotr Żłobinski
Sebastian Nowak
Ewa Makowska
Zespół Szkół nr 8
Ewa Ochocińska
Eugeniusz Sobieraj
Zespół Szkół nr 9
Anna Banachowicz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Grażyna Przybylska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Sławomir Giemza
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Tomasz Izajasz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Agata Swobodzińska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Leszek Siekierski
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Adrian Sajna
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
Beata Wiśniewska
Zespół Szkół Samochodowych
Leszek Łuczak
Zespół Szkół Spożywczych
Anna Janecka
Maria Straszewska
Kontakt z redakcją BIP poszczególnych placówek możliwy jest przez dane kontaktowe umieszczone na stronie placówki.